0 מאמרים

מאמרים(0)

0-מאמרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
FMOGG קיפול פלטפורמה עגלת משאית - 100KG קיבולת עומס עם גלגלים מחסן פלטפורמה טרולי - בגינה, נסיעות עסקים

FMOGG קיפול פלטפורמה עגלת משאית - 100KG קיבולת עומס עם גלגלים מחסן פלטפורמה טרולי - בגינה, נסיעות עסקים

ILS 0.00
בחנות.

כמות

הנדסה גומי אילם גלגלים : התנגדות ללבוש גבוהה, גבוהה קלה חוסן, אילם המבצע, יותר נוח להשתמש.בשימוש נרחב : אידיאלי עבור שינוע כבד, מגושם ולא פריטים גדולים, ארגזים ורהיטים בבית, בגינה או במקום העבודה.לחסוך מקום : משוך למטה ידית מתקפלת בקלות לחיסכון במקום האחסון.מוצק מסגרת פלדה : מרוקע לסיים, ארבע גלגלית גלגלים עשוי ללא ניקוב גומי קל תמרון. 100% הכסף בחזרה להבטיח : אם יש לך בעיה של המוצר שלנו, אל תהסס לפנות אלינו בכל עת ולקבל החזר מלא או החלפה.תיאור המוצר : בקלות להעביר או תחבורה כבד, מגושם או פריטים גדולים עם קיבולת גדולה פלטפורמה משאית – המסוגל לשאת עד מרשימה 100kg.מפרט : קיבולת : 100kg משקל : 4kg/ £ 8.8 גלגל קוטר : 10 ס "מ/4" גודל : 63 X40cm/24.8"X15.7" (גובה X רוחב X עומק) כולל מבוא עשוי פלדה עם מרוקע לסיים את פלטפורמת הטנדר מציע פתרון חזק כדי להתקדם להובלת כמויות גדולות של סחורות במהירות.את ארגונומי מעוגל להתמודד עם מציע נוחות אחיזה – והופך את העגלה מאוד ידידותי למשתמש.האריזה כללה : 1 x יד משאית שים לב : ★ 1. את גודל המוצר הוא אך ורק ידנית מדידה יש שגיאה של 1-2 ס " מ.זו תופעה נורמלית. ★ 2. פריטים דקורטיביים שמוצג המוצר התמונות לא כלולות. ★ 3. בבקשה להזכיר כי בשל אור, מסך, הבדל של הפריט הצבע עשוי להיות שונה מעט מן התמונות. ★ 4. לעיל meare כל רוחב x גובה ס "מ, ולא ס" מ.

אודות המוצר

Capacity:
100kg
Weight:
4kg/8.8lb
Wheel Diameter:
10cm/4
Size:
63X40cm/24.8X15.7 (Height X Width X Depth)
Features: :
Made from steel with a Hammered finish, the platform truck offers a robust solution to moving and transporting large volumes of goods quickly. :
The ergonomically designed rounded handle offers a comfortable grip – and makes the trolley extremely user-friendly. :
Packaging Included :
1 x Hand truck :
Notice:
★ 1. The product size is purely manual measurement and there is an error of 1-2cm.It is a normal phenomenon. :
★ 2. Decorative items shown in product photos are not included. :
★ 3. Please be reminded that due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
★ 4. The above meare all width x height in centimeters and not inches. :

מבצעים דומים